Spor Kombin Önerileri ile İdeal Spor Zamanı

Spor yaparken vücudunuza mükemmel oturan, en trend spor kombinleri ile motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Sınırlarınızı zorlamaya imkan veren kombinler ile daha keyifli bir antrenman deneyimi için gelin sizin için derlediğimiz kombin önerilerine beraber bakalım. ?

Spor Kombinlerin Vazgeçilmezi: Taytlar

Mükemmel şekilde oturan ve modaya uygun bir tayt ile hareket özgürlüğünüz kısıtlanmadan en iyi antrenmanınızı geçirebilirsiniz. Özellikle yoga, fitness ve jimnastik sporları ile ilgileniyorsanız Çift taraflı spor taytı ve lacivert DryActive Plus spor taytı, kombinlerinizin vazgeçilmezi olabilir.

Çift taraflı spor taytı, desenli veya düz tarafı ile farklı kombinlerde kullanım imkanı sağlar. İç kısmındaki cebinde ise anahtar gibi küçük aksesuarlar için alan yaratabilirsiniz.

Lacivert DryActive Plus spor taytı, dinamik kesimli parçalar ile işlenmiştir ve esnediğinde parçaların rengi değişmektedir. Düz dikişleri ile hareket özgürlüğü sağlayarak spor yaptığınız sürenin artmasına yardımcı olur.

Rahatlığı Keşfedin: Tişörtler

Egzersiz yaparken, seçeceğiniz tişörtün hareket özgürlüğü ve nem transferi sağlaması dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biridir. Atlet ve tişört kombinasyonundan oluşan yeşil spor tişört, yoga, jogging ve fitness sporları için idealdir. DryActive Plus donanımı sayesinde hava alır ve hızlı kurur. Çift taraflı spor taytı ile kombinleyebilirsiniz.

Yoga tişörtü, yumuşak dökümlü yapısı ve parlak detayları yanında hareketleri kısıtlamayacak bir kesime sahiptir. U kayık yakası sayesinde yoğun antrenmanlarda rahatlıkla tercih edilebilir.

Spor Sonrası: Üstler

 

Antrenman sonrasında giyerek kendinizi şımartabileceğiniz yumuşak dokulu mikropolar kazak, ısıyı izole eder ve nem transferi sağlar. Spordan çıktığınızda veya bir pazar gününde kahve içmek için dışarı çıktığınızda da giyebileceğiniz, rahat ve şık bir seçim olacaktır.


Organik pamuklu eşofman üstü, spor öncesi ve sonrasında tayt-tişört-üst kombininiz için idealdir. Uzun bir ön kısma, hafif dökümlü omuzlara ve kapüşona sahiptir. Yan kısımlarında iki adet fermuarlı cep bulunur. Spora giderken üstünüzden çıkarmayacağınız bir parça olduğunu düşünüyoruz.

Rahat ve keyifli bir spor deneyimi için daha fazlasını Tchibo.com.tr’de bulabilirsiniz. Keyifli sporlar! ?