Spor Performansınızı Zirveye Taşıyacak Yardımcı Spor Ekipmanları

Fit kalmak ya da sağlıklı ve mutlu hissetmek için yaptığınız sporu daha keyifli hale getirmek ister misiniz? Sporu yaşam tarzınız haline getirecek birbirinden fonksiyonel ekipmanları sizler için derledik.

Fitness Bant Seti

Vücudunuzdaki tüm kasları uyaracak, farklı sertliklere sahip bantlardan oluşan fitness bant seti ile güç, koordinasyon ya da esneklik antrenmanlarınızı etkili biçimde yapabilirsiniz.

El Bileği Bandajı

Eklemleri desteklemeye yarayan el bileği bandajı ile spor esnasında yüksek koruma sağlayabilirsiniz. Yumuşak iç kısmı ve elastik dikişleri ile konfor sağlayan bandaj, eklemlerinizi mükemmel biçimde korur ve destekler.

Şişirilebilir Yoga ve Pilates Minderi

Egzersiz, esneme ve rahatlama çalışmalarında vazgeçilmeziniz olacak şişirilebilir yoga ve pilates minderi, yıkanabilir kılıfı ile kolay kullanım imkanı sunar.

Adımsayar

Spor esnasında ya da günlük hayatta attığınız adım sayısını, katettiğiniz mesafeyi ve yaktığınız kalori miktarını; adımsayarın ışıklı ekranında kolayca görebilirsiniz. Yaptığı analizleri 7 gün boyunca hafızasında tutabilen adımsayar sayesinde cebinizde küçük bir vücut analizi cihazı taşıyabilirsiniz.

Sit-up Boyun Desteği

Sit-up boyun desteği ile karın egzersizlerinizi çok daha efektif ve konforlu biçimde yapabilirsiniz. Karın egzersizi esnasında başı ve boynu destekleyen ürün, boyun kaslarındaki gerilmeleri ve yükü hafifleterek daha rahat hissetmenizi sağlar.

Fitness Bandı Seti

Farklı dirençteki 2 banttan oluşan fitness bandı seti ile tüm kas sisteminizi çalıştıracak çok yönlü egzersizler yapabilirsiniz.

Fitness Donut

Fitness donut ile kusursuz güç ve denge antrenmanları gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün sertliğini istediğiniz gibi ayarlayabilir, çok yönlü antrenmanlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Özel güvenlik sistemi sayesinde yüksek yükte bile patlamayan ürünü, dahili pompasıyla hızlı biçimde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Fitness Roller

Etkili karın, sırt ve omuz antrenmanı yapmanızı sağlayacak fitness roller, hafif ve taşınması oldukça kolay bir üründür. Kaymaz yapıdaki fitness roller ile en zor antrenmanları bile eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Dış Mekan Antrenman Seti

Güzel havalarda, açık alanda eğlenceli ve verimli antrenmanlar yapmak isterseniz, dış mekan antrenman seti tam size göre. Setteki kukalarla, çubuklarla ve altıgenlerle farklı parkurlar yaratabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz bu ürünler ile çok daha konforlu antrenmanlar gerçekleştirebilir, en zor egzersizleri bile eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz.