Güzel giyinmeyi çok seviyor, her zaman şık görünmeyi seviyorsunuz. Spora gittiğinizde de aynı şekilde tarzınızı yansıtmak istiyor, ama bir türlü kendinizi aynada gördüğünüzde beğenemiyorsunuz. Spor salonunda diğer kadınları gördüğünüzde ne kadar tarz göründüklerini düşünüyor, azıcık da kıskanıyorsunuz. Kısacası şık görünmeye her daim dikkat ediyorsanız bu yazımız sizin için! Vereceğimiz tüyolar sayesinde spor yaparken bile göz kamaştıracaksınız.

 

  • Saçlarınızda küçük bir renklilik, bir aksesuar hiç fena olmaz. Takacağınız bir saç bandı ya da bandana ile stilinize renk katabilirsiniz. Saçlarınız toplu olduğunda koşarken bile saçlarınız önünüze gelmeyeceği için onlar yüzünden rahatsız olmayacak ve tarz sahibi görüneceksiniz.
  • Baştan aşağı şık olacaksanız ayakkabılarınıza da renk katmalısınız. Rengarenk spor ayakkabıları artık çok moda olduğunu biliyorsunuzdur! Canlı renklerde tercih edeceğiniz ayakkabılar sayesinde sade bir tarzınız olsa bile ayakkabılarınız dikkat çekecek.
  • İlk başlarda biraz bol kıyafetler giymek isteyebilirsiniz, ancak fazla kilolarınızdan kurtulduktan sonra dar kıyafetler giymekten çekinmeyin. Şortlar ve büstiyerler sayesinde hem kendinizi daha güzel hissedecek, hem de içinizdeki spor yapma isteği daha çok artacaktır.
  • Genellikle spor yaparken koyu renklerin tercih edilmesi gerektiği düşünülse de, bu aslında oldukça yanlış bir inanış. Siyah ve gri renkli spor kıyafetlerini bir kenara bırakıp pembeli, mavili, morlu eşofmanlara yönelmeniz kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlayacak.