Spor Yapmak için Motivasyon Kaynağı Öneriler

 
Plajda, parkta veya evinizde; yazın da spor yapmaktan vazgeçemeyenlerdenseniz motivasyon kaynağı olacak öneriler için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.
 
Su matarası, ayrı soğutma bataryası ve çıkarılabilir silikon taşıma kayışı ile spor yaparken soğuk suyunuz yanınızda. Spor sırasında su mataranızı elinizi uzanabileceği mesafede tutarak su içmeniz gerektiğini kendinize hatırlatabilirsiniz.
 

 
Taytlı şort ile spor yaparken hareketlerinizde daha özgür olabilirsiniz. Plajda spor yaparken veya yaz koşularında rahat ve motive olmanızı sağlayacaktır.
 

 
Deniz ve koşu şortu, geri dönüştürülmüş malzemeden ve çift taraflı tasarımı ile yazın deniz kenarında yapacağınız spor aktiviteleri için idealdir. Baskılı veya tek renk seçeneği ile plajda tercih edeceğiniz spor kombinlerinize uyum sağlayacaktır.
 

 
Neopren spor gözlüğü bandı, özellikle su sporlarında güneş gözlüğünüzün gözünüzden düşmemesini sağlayan ipi ile odaklanacağınız tek şey yaptığınız spor olacaktır.
 

 
Yoga ve fitness matı, şık tasarımı ile motivasyonunuzu arttırmaya yardımcı olur. Yoga, pilates, jimnastik ve fitness için idealdir. Yoga ve fitness matını, spordan sonra rulo haline getirerek durdurucu taşıma kordonu ile rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.
 

 
Serinletici spor havlusu, buharlaşarak soğutma özelliği ve serinletme etkisi ile spor sonrası ihtiyacınız olacak ilk şey olabilir. ?
 

 

İyi tatiller!