Eskiden spor denilince akla görsellikten uzak, olabildiğince rahat hareket edeceğimiz kıyafetler gelirdi. Şimdilerde ise bu kanı değişti.
Spor yaparken giydiğimiz kıyafetler, elbette ilk önce ‘rahat’ olmalı. Fakat gelin görün ki bugünlerde modacıların bakış açısı sadece bununla sınırlı kalmıyor.
Saten fermuarlar, dantelli dikişler, vücut hatlarını öne çıkaran kesimler ile geleneksel ‘sportif’ görünüm, yerini ‘şıklığa’ bırakıyor.
Ancak hem sportif hem de şık olmak, Tchibo ile hiç de düşündüğünüz kadar zor değil!

Spor Tayt:

 

Spor modasında vücudu saran, parlak desenli parçalar ön plana çıkıyor. Yumuşak yüzey malzemesi, hava geçirimi ve nem transferi sayesinde, rahatlığıyla spor yapmaya son derece uygun olan bu taytın bir diğer özelliği ise vücut hatlarını vurgulayan özel dikişli yapısı!

Spor Pantolon:

 

Spor yaparken daha salaş bir şeyler giymek ama yine de şık olmak istiyorsanız aradığınız pantolon bu olabilir. Hava geçiren yumuşak kumaşı, dar paça kesimi ve kırçıllı deseniyle sportiflik ve şıklık bu pantolonda bir arada.

Spor Tişört:

 

Spor yaparken kendinizi zinde hissetmek ve motive etmek için de şık giyinmek isteyebilirsiniz. Giydiğiniz kıyafetler spor yapmaya uygun olduğu sürece değişik kombinleri denemekten kaçınmayın. 🙂

Kırçıllı Koyu Gri Sweatshirt:

 

Bu sweatshirt sonbahar aylarının serinliğinde sporsuz kalamayan ve şıklığından ödün vermeyen erkekler için birebir. Reglan kolları spor yaparken hareket özgürlüğü sağlar, yumuşak kumaşı son derece rahattır.

Reflektörlü Spor Tayt:

 

Spor yapan erkekler vücut hatlarını sergilemek ister. Ancak bunu da spor yaparken hareket alanını kısıtlamayacak kıyafetlerle yapmak isterler. Reflektörlü spor taytı elastanlı yapısı sayesinde vücuda tam oturur, son derece rahattır ve hareket özgürlüğü sağlar. Ayrıca gece spor yapmayı sevenler için de reflektör özelliğiyle daha rahat görülebilmeyi mümkün kılar.