Spor hayatın bir parçası olmaktan çok, hayatın ta kendisi olmalı. Bir yaşam tarzı haline gelen spor insanları daha sağlıklı, daha sosyal hale getiriyor ve bu sayede insanlar daha mutlu, daha neşeli oluyor. Mutluluk hayatımızdaki en temel amaçlardan biri olduğuna göre, spor yapmamak için herhangi bahaneniz olmamalı. Herkes elinden geldiği kadar, imkânları izin verdiği ölçüde kendini bir spora alıştırmalı. Zaten spora başladıktan sonra ruhsal ve fiziksel olarak nasıl rahatladığınızı görünce siz bile buna inanamayacaksınız. Bu rahatlama seanslarına yardımcı olacak birkaç fikrimiz var. Örneğin doğal kumaşlar… Spor yaparken kullanacağınız doğal materyallerden üretilmiş spor kıyafetleri size çok daha fazla hareket imkânı verecek. Spor yaparken sınırlarınızı zorlamanıza ve hatta aşmanıza yardımcı olacak ürünleri sizin için listeledik.
 

Çift Katlı Tişört

 

Sporda farklı bir görünüm arıyorsanız bu tişört tam size göre. Transparan tişört ve altında atleti ile bir takım. Sırt kısmı bağlanabilir bu tişört elastanlı yapısıyla hava alır ve nem transferi sağlar.
 

Çift Taraflı Atlet

 

Bir yüzü kırçıllı mercan, diğer yüzü pembe olan sporcu kesimli atlet; yoga, jimnastik ve pilates çalışmaları için oldukça idealdir.
 

Uzun Kollu Spor Tişört

 

Hava geçiren ve nem transferi sağlayan Tchibo tişört, Lenzing Viscose® malzemeli yumuşak ve dökümlü kumaşı sayesinde koşu sırasında rahatlık sunar ve şeklini korur.
 

Efektli Spor Tayt

 

Özel efektli spor tayt, hareket ettiğinizde renk değiştirir. Ek kısımları esnediğinde renk değiştirir, göz alıcı efektler oluşturur. Elastik dikişli, ince gösteren özel kesimli taytın bel kısmında anahtar ya da bozuk para için iç cebi bulunur.
 

Softshell Ceket

 

Özellikle açık hava etkinliklerinde zorlu hava şartlarından sizi korur. Clima Protection Sistemi sayesinde su tutmayan, rüzgâr geçirmeyen ve hava sirkülasyonlu özellikleri Softshell ceketin tüm gereksinimlerinizi karşılamasını sağlar.
 

Egzersiz Pantolonu

 

Egzersizlerinizin en sevdiğiniz parçası bu pantolon olacak. Ribanalı bağcıklarıyla genişliği ayarlanabilir, iki adet cebi ve ribanalı paçaları vardır. DryActive Plus malzemesi sayesinde hava alır ve nem transferi sağlar.
 

Fitness Tulumu

 

Spor kıyafetler giyerken şıklığınızdan ödün vermeniz gerekmez. Fitness tulumu V yakalıdır ve şık sırt detaylıdır. Elastan içeriği sayesinde formunu korur, vücuda tam oturur ve mükemmel hareket özgürlüğü sağlar.
 

Yoga ve Fitness Matı

 

Hiç kaymaz ve ideal rahatlamayı getirir. Spor matı son derece elastiktir; yoga, jimnastik ve egzersizler için ideal bir zemin sağlar.
 

Pilates Halkası

 

Elastik halka göğüs, kol, bacak ve sırt kasları için yoğun direnç egzersizleri ve esneme için mükemmel bir partnerdir. Jel yastıklı tutma yerleri sayesinde hem başlangıç hem de ileri seviyedekiler için farklı antrenman çeşitleri sunar.
 

Şişirilebilir Yoga ve Pilates Minderi

 

Egzersiz, esneme ve rahatlama çalışmaları için küçük bir destek. Yoga ve pilates yastığı şişirilebilir, kılıfı çıkarılabilir ve yıkanabilir.
 

Çift Taraflı Spor Taytı

 

Taytı ters yüz edin ve giyin, fitness salonlarına mükemmel bir giriş yapın!
 

Jimnastik Topu

 

Yumuşak top fitness, pilates, yoga ve jimnastik için çok yönlü egzersiz imkânı sunar. Egzersiz topu kasları güçlendirir ve omurgayı rahatlatır.