Son yıllarda sporun yaygınlaşmasıyla beraber spor giyim modasına da verilen değer arttı. Spor kıyafetler, rahatlığının yanı sıra artık estetik bir görünüm kazandı. Siz de Tchibo’nun fonksiyonel ürünleri arasından kendi tarzınıza en yakın kıyafetleri bulabilirsiniz.

Yoga Pantolonu:

 

Tchibo’nun yoga pantolonu ile hem rahat egzersizin tadını çıkarın, hem de şık görünümü sayesinde günlük spor tarzınızın bir parçası haline gelsin.

Rüzgar Korumalı Spor Mont:

 

Rüzgar korumalı spor mont ile sportif tarzınızı sokağa taşıyın. Başparmak delikli kol manşetleri detayı ile spor görünüme ekstra şıklık katan montu oldukça fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Termal Spor Tayt:

 

Sporun giyiminizin vazgeçilmez parçası olacak olan bu tayt, termal özelliği sayesinde en soğuk günlerde bile spor yapmanıza imkan tanıyacak. Kusursuz bir şekilde üstünüze oturan yapısıyla termal spor tayt, sizlere rahat ve şık bir kullanım sağlayacak.

2’si 1 Arada Spor Tişört:

 

Gri kırçıllı atlet üstüne mavi renkli tişört ile oldukça hoş bir görünüme sahip olan spor tişört ile tarzınızı dilediğiniz gibi yansıtın. Dilerseniz bol olan tişört ile hareket özgürlüğü sağlayın, dilerseniz yalnızca atleti kullanarak ferahlayın. İkisini bir arada mı kullanmak istiyorsanız, neden olmasın? Seçim tamamen size kalmış :).

Kolsuz Sport Tişört:

 

Sırt kısmındaki çapraz geçişler ile oldukça şık bir görünüm sağlayan kolsuz spor tişört, renk ve şekil olarak da son derece kullanışlı. Gardırobunuzdan eksik etmemeniz gereken bu parça, spor giyimde kararsız kaldığınız anların kurtarıcısı olacak.