Tarzınızı Ofise Taşıyın: Gömlek ve Bluzlar  

 

İş hayatındaki görünüşünüz, iletişimde olduğunuz kişilerde sizin hakkınızda bir algı oluşturur. Şık ve rahat bir görünüş ile sezonun en trend parçalarını havalı bir şekilde taşımanız mümkün. Yoğun iş günlerinin kurtarıcısı olacak, sezonun favori parçalarını sizler için seçtik. Bu sezon, ofis tarzınızın vazgeçilmezi olacak gömlek ve bluzları incelemek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Kurdeleli Bluzlar

 

Kurdeleli bluzlar, ofis şıklığına yumuşak ve zarif bir dokunuş yapmak isteyenlerin vazgeçilmez parçalarıdır. Siz de zarifliği ve mükemmelliyetçiliği ile ön plana çıkan bir karaktere sahipseniz, siyah beyaz çizgili kurdeleli bluz veya lacivert volanlı bluz ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.


Çabasız şıklığınız ile Sex and the City’deki Charlotte York gibi modern zamanın havalı prensesine dönüşmenin tam zamanı!

Tarz Gömlekler

 

Son yılların erkek modasında, tüm zamanların klasik parçalarından olan gömlekler de rahat görünümleriyle kendilerine havalı bir yer edindiler. Ofisteki şıklığın sembolü olan gömlekler ile ön plana çıkma zamanı geldi. İş toplantılarında tarzını vurgulamaktan çekinmeyenlerdenseniz, desenli gömlekler ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Veya yoğun geçen sıradan bir iş gününde, kent yakalı gömlekler ile sadeliğin rahatlatıcı etkisini üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Bu gömlekler ile her an, bakışlar üzerinizde!