Kahve ekipmanlarınızı yanınızda taşıyabilmek ister miydiniz? Yer kaplayıcı, ağırlık yapıcı ve kullanması zor ise istemezdiniz diye düşünüyoruz. Ama ya size oldukça pratik, ufak ve hafif önerilerimizi sunsaydık? ?

Sizi birbirinden kullanışlı ve hafif kahve ekipmanları ile tanıştıralım.
 

Manuel Kahve Demleyici

 
Katlandığında sadece 61mm olan Cafflano Kompact, silikon haznesi ve sıfır sürtünme katsayısı sayesinde benzer demleme metotlarına kıyasla daha pratik demleme yapabiliyor. Sıkıştırma haznesi, sızdırmaz kilidi ve paslanmaz filtresi ile yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Bir doğa yürüyüşüne veya kampa gitmeye karar verdiğinizde çantanızda ilk sırada yerini alacak! ?
 

Manuel Kahve Değirmeni

 
Kahve çekirdekleri, içindeki tatlar ve aromalar ile enfes bir kahvenin anahtarıdır. Kahve değirmeni ise kahve çekirdeklerini öğüterek tüm aromayı fincanınızda ortaya çıkarır. Değirmen, 15 farklı öğütme boyutu ile kademeler sunuyor ve çekirdekleri istediğiniz kademede öğütebiliyorsunuz.
Minik boyutu ile çekirdek kahvenizi gittiğiniz her yerde hazırlayabilecek olmanız ise işin güzel kısmı! ?
 

Süt Köpürtücü

 
Yukarıda bahsettiğimiz ürünler bir yana, süt köpürtücü bir yana. ?
Kahvesini sütsüz içemeyenleri unutmadık. Minik boyuna aldanmayın, 500 ml kapasitesi ile soğuk ya da sıcak sütü krema haline getirmenize yardımcı olacak.
 

Hassas Dijital Tartı

 
Kullandığınız kahvenin gramajına önem veriyor, kahve yoğunluğuna kendiniz karar vermek istiyorsanız bu ürün tam size göre! ?
 
0,1 grama kadar hassasiyeti olan kaşık ile ekstra hiçbir malzemeye ihtiyaç duymadan kahvenizi ölçüp hazırlamak için başlayabilirsiniz.