Tatil Planınız Hazırsa Eksik Plaj Malzemeleri Kalmasın!

Tatil planınız hazırsa ve sıra bavul hazırlığınıza geldiyse; ailecek keyifli bir plaj günü için aradığınız ürünleri, yazımızın devamına göz atarak bulabilirsiniz. ?

Siyah mayo, çerçeveli tasarımı ve karın bölgesini şekillendiren Power Mesh özelliği ile hatlarınızı zarif gösteren bir mayo arıyorsanız bu sezon tercih edeceğiniz mayo olabilir.

2’si 1 arada elbise, plaja giderken straplez elbise olarak giymek için idealdir. Denizden sonra ise etek şeklinde giyilebilir tasarımı ile plaj yürüyüşlerinizde kurtarıcı parçanız olacaktır.

Beyaz turkuaz desenli organik pamuklu havlu elbise, çocuklarınızın denizden sonra üşümeden, rahat bir şekilde oyunlarına devam etmelerini sağlayacaktır. Ayrıca tatil akşamlarında çocuğunuz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yüksek pamuk oranlı, yumuşak ve rahat kumaşı; kapüşonu ve kanguru cepli tasarımı ile çocuğunuzun en sevdiği elbisesi olabilir.

Siyah mavi Uv korumalı neopren tulum, yazın denizden veya havuzdan çıkmayan çocuklar için idealdir. Neopren tulum kumsalda ya da havuzda doğru seçimdir. Kaliteli, 2 mm kalınlığında neopren kumaştan üretilmiştir ve 80 ışık koruma faktörü ile hassas çocuk cildini korur. Kıyafetin sırt kısmında içten fermuarı bulunur ve elastik malzemesi sayesinde tam hareket özgürlüğü kazandırırken iyi uyum sağlar.

Lacivert beyaz çizgili mayo, LYCRA® XTRA LIFE™ lifli: klora karşı daha dirençli ve UV’ye dayanıklı kumaşı ile çocuğunuz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir mayodur. Çocuğunuz denizden veya havuzdan çıktığında hızlı bir şekilde kuruyacak beyaz çizgili mayo, tatilinizde çocuğunuzun üzerinden çıkarmayacağı kıyafeti olabilir.

Renkli şort mayo, el bandı ve iç filesi ile çocuğunuzun heran rahat hareket etmesini sağlayacaktır. Hafif ve hızlı kuruyan kumaşı, iki yan bir arka cepli trend tasarımı ile çocuğunuzun tatilde en çok giydiği deniz şortu olacaktır.

Keyifli tatiller! ?