İple çekilen yaz tatillerinde, mevsiminin muhteşem üçlüsü deniz kum ve güneşin tadını çıkarırken, hem en keyifli anlarınıza eşlik edecek hem de tatilde hayat kurtaracak ürünlerle üst düzey konforu deneyimleyebilirsiniz. Keyifle çıkacağınız tatillerde rahatlık sağlayacak pratik ürünler yazımızın devamında sizinle. Keyifli okumalar!

Metal Kutuda Dikiş Seti

Seyahat sırasında ya da tatilde yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda hayat kurtaracak ürünlerin başında dikiş seti yer alıyor. Çeşitli iğnelerin, 8 farklı renkte ipliklerin ve dikiş yardımcılarının yer aldığı ürün, toplamda 87 parçadan oluşuyor. Metal kutusu ile hem kolay hem de güvenilir bir taşıma olanağı sağlıyor.

Seyahat Manikür Seti

Bakımlı, manikürlü tırnaklar için pratik bir seyahat manikür seti kullanabilirsiniz. Tırnak makası, cımbız ve tırnak törpüsünden oluşan set, yüksek kaliteli saklama kutusunda muhafaza ediliyor. Küçük ve kullanışlı olan manikür seti, paslanmaz çelikten tasarlanıyor.

Kamp Çamaşır İpi

Seyahatlerde, kamplarda, karavanlarda ve daha pek çok yerde çamaşır ipi kurtarıcınız olabiliyor. Yağmura ve güneş ışınlarına dayanıklı olan ip, esnek mandallar ile birlikte satılıyor. Ağaçların, çadır direklerinin arasına kolayca germek amacı ile kancalı olarak tasarlanan ip, yaklaşık olarak 190 cm uzunluğundadır.

Su Geçirmez Torba

Plajda sevdiklerinizle eğlenirken eşyalarınızı sudan ve kumdan korumak için su geçirmez torba kullanabilirsiniz. 3 farklı ebatta olan su geçirmez torbanın gizli dikişleri bulunuyor. Su geçirmez yapıya sahip olan ürünün küçük, orta ve büyük boyutları yer alıyor. Bu sayede farklı ebattaki eşyalarınızı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

Outdoor Havlu

Son derece emici ve çabuk kuruyan mikrofiberden tasarlanan outdoor havlu, katlanıp küçültülebiliyor. Seyahat ve tatillerde kolaylık sağlayan ürün, yumuşak yapısıyla cilt dostu olarak da biliniyor. %90 geri dönüşümlü polyesterden tasarlanan havluyu; kampta, sporda, yoga yaparken, seyahat esnasında istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Tatil planlarınızda hayat kurtaran pratik ürünler ve daha fazlası için mağazalarımızı veya tchibo.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.