Tatile Çıkarken Yanınıza Almanız Gerekenler

 
Havaların ısınması ile seyahat planları yapılmaya başlandı. Sizler için hazırladığımız, tatile çıkarken yanınıza almanız gerekenler listesine göz atarak, seyahatlerinizin daha düzenli ve keyifli bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

Seyahat dokümanı çantası, check-in sırasında hızlı olmanız ya da seyahat sırasında önemli dokümanlarınızı görünür şekilde muhafaza etmeniz gerektiğinde pratik olmanızı sağlayacaktır.
 

 
Ayakkabı ve çamaşır seyahat torbası ile tatillerinizde yanınızda olmasını istediğiniz yedek ayakkabı ve çamaşırları bavulunuza düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Ayakkabı torbası, ayakkabılarınızın zarar görmemesini sağlamasının yanında, kıyafetlerinizi sivri topuklardan korur ve kirlenmelerini engeller. Çamaşır torbası ise tatilden dönerken temiz ve kirli çamaşırlarınızı, çamaşır torbası ile düzenli bir şekilde ayırmanızı sağlayacaktır.
 

 
Askılı seyahat rafı ile kıyafetlerinizi seyahatlerinizde de kolayca düzenleyebilirsiniz. Kıyafetlerinizi bavuldan çıkardığınız gibi dolap askısına veya herhangi bir kapıya asarak, kıyafetlerinizin düzenli ve ütülü olmalarını sağlayabilirsiniz. Bavul hazırlamanızı kolaylaştırmasının yanında, gittiğiniz yerde her şey düzenli ve pratik bir şekilde yerleşecektir.
 

 
Keyifli tatiller!