Tchibo’da şimdi yepyeni bir dünya var! Tchibo Açık Artırma Uygulaması ile ödeyeceğiniz fiyatı siz belirleyin, açık artırma ile kendi şansınızı yaratın.

 
Tchibo, 13 Eylül itibariyle www.tchibo.com.tr internet mağazasında başlattığı açık artırma uygulaması ile bir ilke imza atıyor. Açık artırmada, Tchibo’nun fonksiyonel ve kaliteli ürünleri, seyahat ve etkinlik biletlerinin yanı sıra, Partner segmentinde yer alan çeşitli markaların ürünleri de satışa sunulacak. Açık artırmanın yayında olduğu süre boyunca, katılımcılar beğendiği ürünlere dilediği tutarda teklif vererek hesaplı ve keyifli alışverişin tadını çıkaracak.

 

Açık Artırma uygulamasında, açık artırma teklif süresi dolduktan sonra, Tchibo tüm teklifleri değerlendirerek kazanan kişilere karar veriyor. Tüm katılımcılara Tchibo tarafından e-posta gönderilerek sonuç bildiriliyor. Ardından 24 saat içerisinde kazanan katılımcılar, Tchibo Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak, katılımcının teklif ettiği tutarı kredi kartından tahsil ediyor. İşlem tamamlandıktan sonra ise ürün katılımcıya ulaştırılıyor.

 

Tchibo açık artırma günleri, her çarşamba bir sonraki salı gecesine kadar www.tchibo.com.tr internet mağazasında takipçileriyle buluşuyor. Tchibo, alışverişte heyecan arayan Tchibo takipçilerini açık artırma günlerine bekliyor.

 

Şu an yayında olan açık artırmaya teklif verebilmek için tıklayın.
 

Keyifli alışverişler dileriz.