TCHIBO İLE EVLERDE YENİ YIL IŞILTISI

Yeni yıl heyecanı hepimizi sarmaya başladı. Yılbaşı hazırlıklarının yansımaları tüm sokakları, caddeleri sarmaya başlarken başlarken peki ya evlerimiz? Evinizi yeni yıl coşkusuna hazırlayan, birbirinden şık ve rengarenk süslerden oluşturduğumuz önerilerimizi keşfetmek için yazımızın devamını okuyun.

 

Mum Led Gerçek Vaks 2’li Set Kırmızı

Yılbaşının olmazsa olmazı rengarenk led mumlarla bu sene yılbaşı mumlarınız hiç sönmeyecek. Rengi ve modeliyle evinize şıklık katan mumlar, LED aydınlatması ile evinizin havasını değiştirecek.

Işık Süsleme LED Ağaç

Yılbaşının ikonlarından olan çam ağaçları, evinizin en güzel köşesini süslemek için hazır! 10 LED’li ışık ile ışıklandırılan, zamanlayıcı fonksiyonlu bu ufak ağaçlar, evinizi yılbaşı havasına sokacak.

Dekoratif Simli Ağaç 2 Adet

Kahve köşenizde, yemek masanızda ya da evinizin herhangi bir köşesinde… Karla kaplı dalları, hasırla sarılı alt kısmı ve ışıl ışıl simleri ile 2’li dekoratif ağaç, yeni yıl ruhunun habercisi olacak.

Mikro LED Damlalı Işık

20’li kalıcı mikro LED ışığı, esnek tel yapısı, uzun pil ömrü ve otomatik kapanma özelliği ile yılbaşında dekorlarınız ışıl ışıl görünecek. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve evlerinizi ışıl ışıl parlatın.

Noel Çorabı

Yeni yıl çekilişleri yapıldı ve şimdi sıra hediye almakta… Peki hediyelerin yeri neresi? Tabii ki klasikleşmiş yılbaşı çorabının içi! Rengarenk desenleri ve asma ipi ile yeni yıl hazırlığınızı tamamlayın.

Altın Dekorlu Tatlı Tabağı 4 Adet

En lezzetli yılbaşı kurabiyeleri, birbirinden tatlı pastalar ve daha pek çok leziz ikramlar… Yılbaşı menünüz hazırsa, yılbaşı ruhunu yansıtan ve 4’lü setten oluşan tabaklar tam size göre.

LED Işıklı Duvar Süsü

Işıl ışıl LED’leri ve yemyeşil yaprakları ile duvarınızda, kapınızda ya da balkonlarınızda şık bir görünüm elde edeceksiniz. Zamanlayıcı fonksiyonu sayesinde otomatik kapanma özelliği ve uzun pil ömrü ile favori yılbaşı süsünüz olacak.

Birbirinden özel yılbaşı süsleri, yeni yılı coşkuyla karşılamanızı sağlayan aksesuarlar ve çok daha fazlası Evlerde Yeni Yıl Işıltısı teması ile Tchibo mağazalarında ve www.tchibo.com.tr’de.