Tchibo ile Okul Zamanı! Yaratıcı ve Eğlenceli Kırtasiye Malzemeleri

Okul heyecanı başladı! Çocuklarınıza yeni okul döneminde; yaratıcılıklarını ve eğlenerek öğrenmelerini destekleyen, renkli bir başlangıç yaşatabilmek için yazımızın devamına göz atabilirsiniz. ?

Okula hazırlık

Çocuklarınızın okul heyecanlarını birlikte paylaştığınız gibi onlara en uygun ve en sevecekleri eşyaları seçme zamanı geldi. Okulun olmazsa olmazı sırt çantalarını seçerken, hem kullanışlı hem de suya dayanıklı bir çanta tercih etmenizi öneriyoruz. Çocuğunuzun ders kitaplarını, defterlerini, kalem kutusunu ve suluğunu keyifle taşıyabileceği, sarı desenli Faber Castell sırt çantası pratik ve renkli bir tercih olabilir. ?

Yeni bir döneme başlarken, kaleminden silgisine kadar her şeyin en güzelini ve pratiğini tercih edeceğinizi düşünüyoruz. Çocuğunuzun derste önemli olan konuların altını heyecanla çizmesi için Serve kırtasiye seti yardımcı olabilir. ?

Çocuklarınızın en çeşitli okul gereçleri rengarenk, çeşit çeşit kalemlerdir. Kalemlerini düzenli bir şekilde bulabileceği kalemlik ve notluk, çocuğunuzun düzenli bir ortamda ders çalışmasına katkı sağlayacaktır.

Ders zamanı

Çocuklarınızın sağlıklı ve besleyici yemeklerinizden uzaklaşmaması için, evde hazırladığınız öğle yemeklerini beslenme kutusu ile yanlarında götürmelerini sağlayabilirsiniz. Beslenme kutusu, kolay taşınabilir ve kullanılabilir tasarımı ile az yer kaplayarak çocuklarınızın düzenli bir şekilde yemeklerini taşımaları için iyi bir tercih olacaktır. Renkli tasarımları ile çocuklarınızın keyifle kullanacağını düşünüyoruz. ?

Gün içerisinde çocuklarınızın düzenli su içebilmesi, sağlığı ve gelişimi açısından oldukça önemlidir. Bunun için kullanacağını düşündüğümüz Contigo Gizmo Sip su şişesi, kolay taşınabilir özelliği ile ilk tercihlerinizden olabilir. Hafif tasarımı ile çocuğunuzun su şişesini yanında taşıması çok daha kolay olacak. ?

Çocuğunuzun okul heyecanlarını, renkli ve pratik ürünlerle destekleyerek paylaştınız.

Şimdi sıra, başarılarla dolu keyifli günlerde! ?