Rahat Spor Ürünleri ile Antrenmana Hazırsın

Yaza girmeden bahar ayları; tazelenmek, dingin hissetmek ve kendimize iyi bakmak için güzel bir fırsat. Dışarıda yürüyüş ya da evde spor yaparken şık ve rahat gözükmek de bizi çok iyi hissettirecektir. İyi hissetmeye, blog yazımızı okuyarak başlayabilirsiniz. 

2’si 1 Arada Spor Tişörtü 

Tarzınıza göre kombinleyecebileceğiniz hem ayrı ayrı hem de birlikte giyilebilme özelliği ile rahat kesimli 2’li spor tişört, Dryctive Plus donanımı sayesinde hava alır ve nem transferi sağlar. Dışarıda ya da evde spor yapıp rahat ve şık görünmenizi sağlarken son teknoloji kumaşıyla sağlığınızı korur. Belki de yeni favori spor kıyafetlerinizden biri olabilir.

Dikişsiz Spor Büstiyeri 

Spor yaparken bedenimiz kadar cildimizin rahatlığı da ön planda. Cilt dostu olan dikişsiz spor sütyeni, yumuşak ve hafif dokusuyla cildinizi kaşındırmaz ve ideal hareket olanağı sunar. Dilerseniz sadece üst olarak ya da tişörtle kombinleyip rahatça kullanabilirsiniz. 

Spor Kemeri 

Telefon, anahtar ve cüzdan gibi eşyalar için ideal saklama alanı olan ve koşu-yürüyüş aktivitelerini kolaylaştıran spor kemeri, değerli eşyalarınızı güvenli şekilde muhafaza eder. Antrenman sırasında müziksiz yapamayanlar için ise kulaklık çıkışı özelliği ile sporunuzu daha da keyifli hale getirir. 

Spor Çantası 

Yanınıza almak istediğiniz spor eşyalarınız için geniş saklama gözleri bulunan spor çantası, dayanıklı malzemeleriyle su geçirmez ve kir tutmaz. Spor eşyaları her an elinizin altında ve kolay ulaşılabilir olsun isterseniz, bu spor çantası aradığınız ürün olabilir. 

Koşu Montu 

Çevre dostu ve aynı zamanda konforlu bir spor ürünü olan koşu montu, rüzgar geçirmeyen kumaşı ve hava alan özelliği ile ekstra rahatlık sunar. Anahtar, bozuk para, cep telefonu için küçük cepleri sayesinde dışarıda yürüyüş veya koşu yaparken hem görüntü olarak hem de kullanım olarak memnun kalacaksınız.

Spor Şortu 

Hava alan ve nem transferi sağlayan özelliği ile yaptığınız egzersizleri konforlu hale getiren spor şortu, uzun yürüyüş ve koşu için ideal bir hareket özgürlüğü sağlar. Üstelik DryActive Plus özelliği sayesinde çabuk kuruma özelliğine de sahiptir. 

Antrenman Kayışı 

Kendi vücut ağırlığınız ile yapılan tüm vücut antrenmanlarınız için ideal bir spor ekipmanı… Antrenman kayışı kuvvet, koordinasyon, direnç ve denge çalışması için ekstra uygun bir çalışma ortamı sunar. Üstelik dışarıda spor yapmayı sevenlerdenseniz ağaçlara sabitlemek için montaj bandı özelliği ile açık havada spor keyfinizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz.  

Açık havada ya da evde spor keyfi için uygun olan spor ürünleri ile spor keyfini doyasıya yaşayın. Motivasyonunuz yerindeyse, Tchibo ürünleriyle antrenmana hazırsınız.