Tchibo’dan Miniklere Özel: Organik ve Eğlenceli Bir Dünya

Bebeklerinizin organik ve sağlıklı ürünler ile büyümesi için tercih ettiğiniz her bir eşyaya ne kadar özen gösterdiğinizi biliyoruz. Bebeklerinize organik ve eğlenceli bir dünya yaratabilmeniz için yazımızın devamına göz atabilirsiniz. ?

Yemek zamanı

Miniklerinizin yemek zamanı geldiğinde, yemek yemelerini sağlayabilmek için bu ritüeli daha keyifli hale getirmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Hem yemek yemek hem de oyun alanı ambiyansı yaratmak çocuklarınızın yeme alışkanlığını daha kolay elde etmesini sağlayacaktır.

Misafirliğe gittiğinizde çocuğunuzun yiyebileceği yemekleri bulmak zor olabilir. Hazırladığınız yemekleri kolaylıkla taşıyabileceğiniz beslenme kutusu risk almamanızı sağlayacaktır. Renkli ve eğlenceli tasarımı ile çocuğunuzun ilgisini çekecektir. ?

Yerinde duramayan çocuklarınız için bardak ile su içirmek sizin için zorlayıcı olabilir. Çocuklar için silikon içme başlığı ile çocuğunuz kendine özel suluğu olduğunu kavrayarak onu yanından ayırmak  istemeyecektir. Kolay taşınabilir özelliği ile dışarı çıktığınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oyun zamanı

Çocuklarınızın oyun zamanlarında halılarınızda ve parkelerinizde görmediğiniz kirlere maruz kalmasını istemediğinizi biliyoruz. Çocuğunuza özel bir alan oluşturan ve rahatça hareket etmesini sağlayan dolgulu oyun örtüsü, sağlıklı ve organik bir tercih olabilir. ?

Çocuklarınız ile parka gitmeyi keyifli hale getirmek ve birlikte eğlenceli zaman geçirebilmek için her şeyin en iyisini isteyeceğinizi düşünüyoruz. Su ve kum oyuncağı renkli tasarımı ile suda ve kumda çocuklarınız rahatlıkla oynayabilecektir. Geriye sadece çocuğunuz ile keyifle zaman geçirmek kalıyor. ?

Afacan çocukların oyun esnasında karşılaşabilecekleri çarpmalara karşı sıcak-soğuk kompress, ilk müdahaleyi hızlıca yapmanızı sağlayacaktır. Eğlenceli tasarımı ile sıcak-soğuk kompress, çocuğunuz oyun oynarken yaralansa da acısını azaltacak ve ilgisini çekerek gülümsetecektir. ?

Keyifli günler! ?