Tchibo’dan Sağlık Dolu Öneriler

Yeni yılda kendinize bir iyilik yapın ve ruhunuzu arındıracak sağlıklı bir başlangıç yapın. Egzersizlerinizi destekleyen ürünler, cildinizi ve vücudunuzu rahatlatacak kişisel bakım ürün önerileri ile dolu yazımızın devamına göz atın!

Sağlık Topu

Antrenmanlarınıza destekçi olan, en zorlayıcı hareketleri bile kolayca yapmanızı sağlayan sağlık topu ile kollarınızı, omuzlarınızı, göğüs ve sırt bölgenizi kolayca çalıştırabileceksiniz.

Yapılandırılmış Yüzeyli Masaj Matı

Gündelik yaşamda hepimiz strese maruz kalıyoruz. Akşamları ise rahatlamak için farklı farklı şeylere başvuruyoruz. Bu masaj matı ile artık tüm yorgunluğunuzu atacak, kan dolaşımınızın artmasına destek olacaksınız!

Su Taşları

Doğal taşların suya olan etkisini biliyor muydunuz? Ametist, pembe kuvars ve kaya kristalinden oluşan bu set ile doğal taşların mucizevi etkisini keşfedeceksiniz, suyunuzun mineralleri artıracaksınız.

Pembe Kuvars Masaj Taşı

Şimdi tüm haftanın yorgunluğunu unutma zamanı! Pembe kuvars masaj taşı ile vücudunuzun her bölgesine masaj yapabilir, kaslarınıza yumuşak baskılar uygulayarak kaslarınızın daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Yeşim Talı Yüz Rulosu

Evde yapacağınız cilt bakım rutininizin en büyük destekçisiyle tanışma zamanı! Yeşim Taşlı Yüz Rulosu ile bakım ürünleriniz cildinize daha fazla nüfuz edecek, cildinizi gerginleştirecek ve küçük çizgileri azaltmanıza yardım edecek. Bu ürün olmazsa olmazınız olacak!

Cildinize ve sağlığınıza iyi gelecek olan tüm önerilerimizi ve çok daha fazlasını “Yeni Yıla Sağlıklı Bir Başlangıç” teması ile tchibo.com.tr’de keşfedebilirsiniz.