Temizliği Pratik Hale Getiren Ürünler

Temizlik yapmayı seviyorsanız, evinizi tertemiz ve düzenli görmek hayatınızın en keyifli anlarından biridir. Özellikle son zamanlarda daha çok vakit geçirdiğimiz evlerimize ışıltı katacak temizlik ve ev düzenleme ürünlerini, bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.

 

Düzenli ve Temiz Mutfaklar

 

Lastik fırça kılları sayesinde hassas bir temizlik yapmanızı sağlayacak şişe temizleme fırçasını farklı formlardaki şişe ve bardaklar için kullanabilirsiniz.

Musluk kireci çözme başlığı ile sıkça kullandığınız mutfak musluğundaki kireçleri kolayca temizleyebilirsiniz.

Kompakt tasarımıyla yerden tasarruf etmenizi sağlayacak bulaşık kurutma standı ile küçük mutfaklarda etkili çözümler geliştirebilirsiniz.

Işıltılı Banyolar

 

Saniyeler içinde katlanabilen temizlik kovasını, temizlik bittikten sonra dilediğiniz yerde saklayabilirsiniz.

Kaliteli seramikten üretilen, banyonuza şık bir hava katacak tuvalet fırçası ile her türlü kiri kolayca temizleyebilirsiniz.

Diş macunu ve krem tüpü sıkıcı sayesinde diş macunu, krem, merhem gibi ürünleri son kalıntılarına kadar kullanabilirsiniz.

El havlularınızı ve banyo liflerinizi, düz yüzeylere anında tutunan kendinden yapışkanlı kancaya asabilirsiniz.

 

Kaliteli kayın ahşabından üretilen ve banyonuza dekoratif bir hava katacak tepsiye takılarınızı, kozmetik ürünlerinizi ve aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz.

 

İşlevsel Ürünler

 

İnatçı kirlerden zahmetsizce, yüzeye zarar vermeden kurtulmak için temizlik silgisini kullanabilirsiniz.

Leke çıkarıcı sünger ile her çeşit lekeyi halı, mobilya döşemeleri ve otomobil koltuklarından çıkarabilirsiniz.

Son derece esnek ve uzun yapısıyla en zor noktalara bile ulaşan kalorifer fırçası ile etkili bir temizlik yapabilirsiniz.

Farklı kumaş yüzeyleri ve türleri için 3 farklı tarak başlığına, 1 adet kıyafet fırçası başlığına sahip özel kumaş tarağı ile giysilerinizi ilk günkü hallerine döndürebilirsiniz.

Görünür ve sıralı saklama için 6-7 bölmeli saklama kutusuna sahip değişken çekmece düzenleyici ile takı, kozmetik veya ofis ürünlerinizi muhafaza edebilirsiniz.

Kirli ayakkabıları sararak zeminin temiz kalmasını sağlayan ayakkabı kılıfını basit ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Cam, kâğıt, plastik ve diğer geri dönüştürülebilir malzemeler için kullanabileceğiniz, çıt çıtlarla birbirine takılabilen geri dönüşüm kutusu ile atıklarınızı kolayca muhafaza edebilirsiniz.