Evinizdeki tüm eşyalarınızı sıkıldıkça değiştiremeyebilirsiniz ama ufak dokunuşlarla evinizin en çok kullandığınız bölümlerinde fark yaratabilir, yaşam alanınızın ruhunu yenileyebilirsiniz.

 

Salonunuza farklı ve taze bir hava katmak adına yapabileceklerinizi sizin için listeledik;

 

1- Duvar tablosu, evin atmosferini etkileyen önemli unsurlardandır. Duvar tablonuzu değiştirerek evinizin genel havasını bir hamlede ciddi şekilde değiştirebilirsiniz.

 

2- Evinizdeki durağan hali değiştirmek için birkaç aksesuar kullanmanız, masanıza veya vitrininize evin genel havasına aykırı kaçmayacak, fakat fark edilecek birkaç obje koymanız büyük bir fark yaratacaktır. Yemek masanızın üstüne koyacağınız dekoratif kaseler içerisindeki kurutulmuş çiçekler minik bir dokunuşla salonunuzun yıldızı haline gelebilir. Tchibo’da zevkinize göre seçebileceğiniz birçok dekoratif kase bulmanız mümkün.

 

3- Salonun köşelerine abajur, çiçek, heykel gibi bir motif koymanız, sizi oldukça şaşırtacak bir etkileşim yaratacaktır.

 

4- Yemek takımlarınızın üzerlerine delikli özel ışık efektleri üreten fenerler koyarak odanızın havanızı değiştirmek de oldukça kolay.

 

5- Ya da duvarınıza minimal bir lamba yerleştirerek odanızın aydınlanmasını dekoratif bir şekilde sağlamanız da mümkün.

 

6- Koltuk yastıklarınızı renklendirmeniz hem çok pratik hem de ekonomik şekilde evinizin havasını değiştirmenize yardımcı olacaktır.  Tchibo’da bulunan dekoratif yastık kılıflarına göz atmayı unutmayın.

 

Tchibo’daki pek çok farklı küçük aksesuarla evinizde büyük farklar yaratabileceğinizi bir kez daha hatırlatmakta fayda var. 🙂