Yağmurlu Havalarda En Büyük Destekçiniz Su Geçirmeyen Ürünler

Ansızın bastıran yağmurun kâbusa değil, harika bir ana dönüşmesi için sizlere birkaç tavsiyemiz var. Yağmurlu havalarda kuru kalmanızı sağlayacak birbirinden fonksiyonel ürünleri sizler için derledik.

Minikler yağan yağmurun tadını doyasıya ve özgürce çıkarsın! Şık, rüzgar ve su geçirmeyen, çıt çıtları sayesinde kolayca giyilebilen puantiyeli yağmurluk ile olumsuz hava şartlarında çocuklarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Mükemmel şekilde oturması için ayarlanabilen askılara sahip, kapalı dikişli, su ve rüzgâr geçirmeyen yağmur pantolonu ile küçükler, yağmurda diledikleri gibi eğlenebilirler.

Yağmur, rüzgâr ve kötü hava şartları çocukların eğlenmesini engellemesin. Yüksek performanslı kaplama ve sızdırmaz dikişlere sahip katlanabilir yağmur montu ile minikler güvence altında.

Tarzınızı sokağa yansıtmanızı sağlayacak şık, yanar döner yüzeyli, kolları kıvrılabilen ve genişliği ayarlanabilen lacivert hafif parka ile hava değişimlerine karşı daima hazır olabilirsiniz.

3’ü 1 arada fonksiyonel outdoor paltosu ile aynı anda yağmur paltosuna ve kapitone monta sahip olabilirsiniz. İsterseniz ikisini birlikte de kullanabilirsiniz.

Bisiklet ve açık hava etkinliklerinde eşyalarınızı kuru tutacak, su geçirmez malzemeden üretilmiş kapüşonlu sırt çantası ile hem bir sırt çantasına hem de yağmura karşı koruyan bir şapkaya sahip olabilirsiniz.

Kapalı dikişleri sayesinde su geçirmeyen, başınızı ve saçınızı yağmurdan korumanızı sağlayacak çift taraflı yağmur şapkasını, her kıyafetinize uygun bir kombin parçası olarak kullanabilirsiniz.

Çıkarılabilir üst tabanıyla, esnek alt tabanıyla ve her hava koşulunda tarz görünmenizi sağlayacak modern tasarımlı bu siyah yağmur botu, ıslaklığa ve yağmura karşı tam koruma sağlar.

 

Yukarıda listelediğimiz ürünleri ve çok daha fazlasını, yağmurda kuru ve harika zamanlar geçirmek için tchibo.com.tr’de ve mağazalarımızda bulabilirsiniz.