Hayallerimize en güzel şekilleri veren detaylar değil midir? Hiç fark etmez, ister ipe ve tığa sarılın, ister fikirlerinizi kağıda dökün. Dikiş, örgü yapma ve el işi işleri hakkında birçok tüyo ve önerileri sizin için hazırladık! El emeğinizi hayallerinizle birleştirin. Bol eğlenceler dileriz!

 

Mükemmel Altlıklar

Kesme matı ile çalışma alanınızı hem korumuş olursunuz hem de kesme işlemleri matın üzerinde yardımcı çizgiler ve ölçüler sayesinde çok daha kolay olur. Küçük ütü işlemleriniz için ütü masasını çıkarmak yerine, dolgulu bir ütü altlığı kullanmanız çok daha pratiktir.

 

Yaratıcılık Düzen İster

Dikiş kutusunda dikiş nakış için gerekli olan her şey mükemmel ve organize bir şekilde düzenli durur. Aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Pratik dikiş kutuları çekmece bölmeli olanlardır. Çekmece bölmelerini rahatlıkla çekebilir ve ihtiyacınız olan araç gereçlere zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Hem böylece fikirlerinizi gerçekleştirmek için çok daha zamanınız olacaktır.

 

İdeal Çalışma Alanı Aydınlatması

Çalışma şartlarını en iyi şekle getirmek için öncelikle gözleri yormamak gerekir. Günışığı aydınlatıcıları bunun için iyi bir çözümdür. Beyaz ve güçlü ışık günün her anında birbirine benzer ipleri ve kumaş renklerini ayırt etmenizi kolaylıkla sağlar. Işığın aydınlatma derecesi ise geçiş sağlama özelliği taşımalıdır.