Ev dekorasyonunda kuşkusuz en önemli detaylardan birisi aydınlatma seçimidir. Doğru aydınlatma ile evinizde size en uygun ortamı yaratabilirsiniz.
Sizler için birkaç aydınlatma dekorasyonu önerisi hazırladık.

Bambu Avize

 

Hayatımıza ilk defa mutfak dekorasyonu ürünleriyle giren bambu, artık evimizin hemen her yerinde kullanılabilir hale geldi. Bambu malzeme iç mekanlara taşıdığı doğal atmosferle göz dolduruyor. Aydınlatma aksesuarlarında bambu tercih ederek odanın tamamını kaplayan bir harmoni yakalamak mümkün. Bambu avizeler, şık ve zarif görünümleri ile yaşam alanları ve mutfak için olduğu kadar çalışma odaları ve banyolar için de oldukça ideal. Uzunluğu ayarlanabilen bambu avizelerle yüksek tavanlı odalarda minimal dekorasyon zevkinizi tamamlayacak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Led Dekoratif Lamba

 

Son zamanlarda epey ilgi gören led dekoratif lambalar en sevdiğiniz dekorasyon malzemeleriyle ışığı buluşturabileceğiniz hoş bir kombinasyona imkan tanıyor.
Led dekoratif lambanızın camdan gövdesini dilediğiniz süsle doldurabilir, ister kendiniz için ister sevdiklerinize hediye etmek için yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Yatak odasında ve banyoda romantik bir dokunuş, çalışma masasında pozitif enerjisiyle bir motivasyon kaynağı, pencere önünde gece ve gündüz hoş bir dekorasyon objesi olarak hayal etmesi bile çok keyifli…

Led Gömme Lamba

 

Özellikle dolap içleri, kitaplık rafları gibi küçük alanları aydınlatmak için birebir olan led gömme lambalar, kendinden yapışkanlı yapısı sayesinde kolayca monte edilebilir. Küçük alanları daha büyük ve ferah göstermek, aradığınızı kolayca görmek, dekorasyonda ön plana çıkarmak istediğiniz detayları vurgulamak için ideal bir aydınlatma uygulaması!

Kalp Şekilli LED’li Resim Çerçevesi

 

Evinizde en sevdiğiniz fotoğraflara yer açmak için daha iyi bir neden göremiyoruz J Kalp şekilli led’li resim çerçevesi yaşam alanınıza girer girmez evin en sevgili köşesini yaratacak. Led ışık küreleri ile aydınlanan unutulmaz anların en güzel enerjisi, sevdikleriniz için de paha biçilemez bir hediye alternatifi olabilir.

Led Işık Zinciri

Dekoratif olarak farklı bir dokuya sahip olan led ışık zincirleri küçük alanları aydınlatmak için birebir. İster çocuğunuzun yatak başlığına sarın, ister salondaki kitaplığın rafları arasında dolaştırın. Gece lambası olarak bile kullanabileceğiniz led ışık zinciri, bulunduğu bölgeyi gözlerinizi yormadan aydınlatır ve evinizde sıcak bir ambiyans yaratmanızı sağlar.

3 Ayaklı Lambader

 

Lambader günümüzde modern ev ve çalışma ofislerinde aydınlatma tasarımları arasında en çok tercih edilen üründür. Lambaderin bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi ise; oldukça dekoratif, şık duruşu, çok fazla yer kaplamaması, ışıklandırma yeterliliğin iyi olması ve gözü rahatsız edecek kadar parlak veya uyku getirecek kadar da loş olmamasıdır. Siz de aydınlatmada lambader tercih ederek evinizde doğru ışıklandırmayı sağlayabilir, gözlerinizi yormayan bir ışığın konforunda evde olmanın tadını çıkarabilirsiniz.