Yatak odanızı her mevsim farklı kullanmayı seviyor olabilirsiniz. Yaz geldiğinde belki daha renkli, kışın ise daha çok tek renkler tercih edilebilir. Gelin bu kış, yatak odanızı beraber düzenleyip, sıcacık ve şık dokunuşlar katalım! ?

 

Turkuaz Nevresim Takımı

 
Saf organik pamuktan yapılmış bu nevresim takımı, yumuşaklığı ve inceliği ile size güzel bir uyku keyfi yaşatacak olmasının yanında görüntüsü ile de odanıza sıcacık bir hava katacak.
Odanıza renk olarak uymasını istiyorsanız da sizi birbirinden farklı renk ve desenli nevresim takımları için böyle alalım.

 

Cam Abajurlu LED Lamba

 
Yatak başında konumlandırabileceğiniz bu şık ve zarif lamba, odaya yepyeni bir atmosfer getirecek.
Sıcacık beyaz ışığıyla odanızı hafif ama yeterli derecede aydınlatacak ve başka bir ışığa ihtiyaç duymayacaksınız.
Odasında iddialı parçalar sevenlere! ?

 

Dekoratif Yastık Kılıfı, Altın Rengi

 
Dekor amaçlı yastık kullanmayı seviyor musunuz? ?
Farklı kılıflar seçerek yastık kullanmak, hem renk çeşitliliği için hem de konulduğu alanı zenginleştirmek için yapılan en güzel dekor hilelerinden biridir.

Yatağınızın üzerine koyacağınız birkaç yastık ile bu etkilerini kendi odanızda da görebilirsiniz. Farklı renkler ve desenler için buraya bakmayı unutmayın diyoruz.

 

Katlanabilir Askılık

 
Günlük kıyafetlerinizi asabileceğiniz romantik süslemeli bu askılık ile yatak odanızda fazla yer işgal etmeden düzenli bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda katlayıp kaldırabilecek olmanız ise pratik kısmı! ?

3 adet elbise askısı, saat ve takılar için ufak rafı, terlik veya ayakkabınız için yer alan tel fileli alanı ise oldukça fonksiyonel bu askılık görüntüsü ile yatak odanıza çok yakışacak.