Güne enerji dolu başlamanın yolu rahat bir yataktan ve deliksiz bir uykudan geçer. Peki ya nevresim takımlarınızın uyku kalitesini etkilediğini biliyor muydunuz? Nevresim takımı deyip geçmeyin, nevresim takımları yatak odanızda kişiliğinizi yansıtan bir detaydır.
 

Nevresim takımlarının önemine bu kadar değinmişken, sizin için en uygun nevresim takımını bulmanız için size birkaç önerimiz var.
 

Yıka ve Ser

 

Yoğun bir tempo içerisinde yaşıyorsanız, neredeyse eve sadece uyumak için giriyorsanız, ütü gerektirmeyen nevresim takımları tam size göre! Zaman ve işten tasarruf edeceğiniz ütü gerektirmeyen nevresim takımları ile evinizde kendinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz.

 

Çocuklar İçin Uyku Dostu Nevresimler

 

Çocuk odası dekorasyonunda dikkate alınacak yüzlerce detaydan biri de nevresim seçimi.  Hem uyku alışkanlığına keyif katacak hem de uyku kalitesini yükseltecek doğru nevresimi seçmenin yolu ise düşündüğünüzden basit. Tercihinizi çocuğunuzu dinlendiren, rahatlatan renklerden yana kullanın. Önceliğiniz ise alerjen içermeyen, pamuklu kumaşlardan üretilmiş nevresimler olmalı.

 

Çift Taraflı Minimalizm

 

Eğer minimal çizgileri seviyorsanız bu nevresim takımı tam size göre! Yatak odanızda sade ve şık görünümü elde etmek için nevresim takımlarınızda ve dekorasyonda minimal ürünleri tercih etmenizi öneririz. Ayrıca çift taraflı olarak kullanabileceğiniz nevresimler ile bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. 🙂
 

Yaz Esintileri

 

Yatak odanızda yaz aylarının enerjisini hissetmek istiyorsanız, tercihinizi tropikal desenli nevresim takımlarından yana kullanın. Sıcaklığı dengeleyen kumaş yapısı ile de özellikle yaz aylarında rahat bir uyku uyumanıza yardımcı olacak olan nevresim takımı aynı zamanda güne enerji dolu başlamanıza yardımcı olacaktır.

 

Renkli Çarşaflar

 

Yatak odanızda devrim niteliğinde bir yeniliğe ihtiyacınız varsa, hemen düz beyaz çarşafları geride bırakın. Rengarenk çarşaflara merhaba deyin! 🙂 %100 pamuktan üretilen, kolay ütülenebilir ve farklı renklerdeki çarşaflar ile klasikten uzaklaşıp modern bir görünüme sahip olabilirsiniz.