Yaz Mevsiminden İlham Alan Dekorasyon ve Giyim Ürünleri

Yaz denince renklerin getirdiği mavi neşeyi üstümüzde taşımak isteriz. Marin desenleriyle birlikte yaz modasını enerjinize yansıtacağınız birbirinden şık ürünleri keşfetmek için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Marin Denince Akla Mavi Gelir

Zamansız tasarımı ve organik pamuklu keten gömleğin kattığı salaş görünüm ile tarzınıza bir figür katabilirsiniz.

Kurtarıcı bir parça olan organik pamuklu polo tişört ile günlük giyiminize tarz katabilirsiniz.

Marin tarzının simgesi olan çapa desenleriyle tarzınıza hareket katacak, hava kadar hafif bu organik pamuklu elbise yaz günlerinin kurtarıcısı.

Pamuklu spor pantolon hem evde hem de dışarda konfor ve şıklığı simgeliyor.

Çapa detayıyla şık, pamuk içerikli elastik kumaşıyla rahat ve pratik bir parça olan organik pamuklu bermuda şort ile güneşli günleri doyasıya yaşayabilirsiniz.

Yaz İçin Hoş Detaylar

Halat görünümünde olan bu gümüş rengi bilekliği rahatça her kombine dahil edebilir, tarzınıza denizci havası katabilirsiniz.

Her kombini bütünleştiren parçalardan biri çantadır. Denizci stilinde tasarlanmış olan bu 3’ü 1 arada güvenlikli çanta ile kombinelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Deniz Esintisini Evinizde Hissettirecek Öneriler

Çanta, mont, aksesuarlarınızı asabileceğiniz duvara monte edilen çapa şeklindeki duvar kancası ile evinize küçük bir detay katarak denizi evinize getirebilirsiniz.

“Çapalı klips” LED ışık zinciri ile deniz özleminizi hafifleterek, huzurlu bir atmosfer, aynı zamanda samimi bir ortam yaratabilirsiniz.

Denizci düğümü görünümlü kapı durdurucu ile denizlerden gelen bir hava katarak, kamaranın kapısı güvenli bir şekilde durdurabilir ya da evinizi havalandırırken koridorda rüzgar estiğinde kapılarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

LED Outdoor filamanlı lamba ile bahçe, teras ya da balkonunuzda sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Adeta kapının önündekilere denizci selamı vererek hoş geldiniz diyen bu paspas ile kapı önlerinize stil katabilirsiniz.

Yazın getirdiği güzel sıcaklığın, denizlerin getirdiği mavi tonlarının hep sizinle olması dileğiyle.

Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.