Yaz bütün neşesiyle, sıcaklığıyla ve heyecanıyla geldi! Bu yaz enerjisini evlere de taşımak çok iyi bir fikir olabilir.
 

Yazla birlikte evini de yenilemek isteyenler için birbirinden ferah, renkli ve “yaz” diye bağıran eşyaları listeledik:
 

Ahşap Yatak

 

Yazın olabildiğince az uyuyup zamanımızı güzel değerlendirmek istesek de uyuduğumuz ortamın da yaz enerjisini içinde taşıması bir başka güzel. Ahşap bir yatak ve deniz renginde nevresimlerle ormanı ve denizi odanıza taşıyabilirsiniz.
 

Bahçe Masası Örtüsü

 

Yaz gelmişse insan bahçeden içeri girmek istemez. Rengarenk bir masa örtüsü ile bahçenizin neşesini ikiye katlayabilirsiniz. Üstelik su geçirmez plastik yapısıyla dış ortamlara da oldukça dayanıklı!
 

Tek Kişilik Koltuk

 

Arkanıza yaslanın ve güneşin ardından püfür püfür esen rüzgarın tadını çıkartın. Kendinizi beyazın sonsuzluğuna bırakın ve düşlere dalın. Size özel tek kişilik bir berjerle kendinizi şımartın.
 

Avize

 

Modern ve minimal tasarıma sahip bu avize ile yazın sıcaklığını evinize taşıyabilirsiniz. Üstelik bu avize LED teknolojisi ile daha az ısı çıkararak hem ısı yayımını hem de enerji tüketimini önemli ölçüde azaltıyor.
 

Şeffaf Perde

Yaz gelir de, perdeler değişmez mi? 🙂 Şeffaf perdeler ile evinize girecek olan aydınlığa izin verin, odanızı ferahlatın. Hem eviniz hem de içiniz ısınsın. Güneşin enerjisi, yüzünüzdeki gülümsemeye yansısın.
 

Kapaklı Saklama Kutusu

 

Yazı çocuklarınızın odasına da getirin! Oyuncaklarını saklamaları için rengarenk deniz temalı kutular onları çok mutlu edecektir.