Sıcak havaların kendini göstermeye başladığı bu günlerde, yaz tatili planları yapıldı ve hazırlıklar artık başlıyor. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarmak için çıkacağınız yolda, size eşlik edecek fonksiyonel ürünler bulunuyor. Bu ürünler sayesinde daha konforlu bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizin için 2022 yaz tatilini planlarken dikkat etmeniz gerekenleri ve kullanabileceğiniz pratik ürünleri derledik.

Kullanışlı Bir Bavul Tercih Edin

Seyahat hazırlığının en önemli unsurlarından biri bavul hazırlamaktır. Seyahat sürenize uygun, hafif kumaş bavul tercih edebilirsiniz. Kumaş bavullar hafif ve sağlam yapılarıyla güvenli yolculuk geçirmenize yardımcı olur. Esnek kumaş kemeri ile kıyafetlerin ve aksesuarların düzenli, korunaklı bir şekilde muhafaza edilmesini de sağlayan bavul, 360 derece dönebilir yapıda tasarlanıyor. Bu özelliği sayesinde bavulunuzu taşırken rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz.

Eşyalarınızı Zarar Görmeyecek Biçimde Yerleştirin

Bavul hazırlarken kıyafetlerin ve aksesuarların zarar görmemesi önem taşıyor. Bunun için eşyalarınızı doğru biçimde konumlandırmalısınız. Bavul düzenleyici kullanarak, eşyalarınızın bavulda düzenli durmasını sağlayabilirsiniz. Küçük parçalı çamaşırları da kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz ürünün, askı kancası da bulunuyor. Dilerseniz gittiğiniz yerlerde, düzenleyici bavuldan çıkararak dolaba rahatlıkla asabilirsiniz. Eşyaları görünür olarak saklayacağınız için aradığınızı da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ayakkabı ve çamaşırlarınızı taşımak için ise ayakkabı ve çamaşır torbası tercih edebilirsiniz. Farklı renkleri ile ayakkabılarınızı kolaylıkla ayrıştırmanıza yardımcı olan ürün, makinede yıkanabilir yapıda tasarlanıyor. Kire ve sivri topuklara karşı koruma sağlayan ürün, ayakkabılarınızı rahatlıkla bavula yerleştirmenizi ve ayakkabılarınızın formunun bozulmamasını sağlıyor.

Bavulunuzu Kişiselleştirin

Bavulunuzu seyahat seti kullanarak kişiselleştirebilir ve olası karışma durumlarını engelleyebilirsiniz. Bavul etiketi ve pasaport kılıfından oluşan seyahat seti, güvenli bir seyahat için oldukça ideal. Her pasaporta uyumlu olarak tasarlanan kılıf, pasaportu dış etkenlere karşı koruyor. Üstelik bu ürün pasaportunuzu kaybetmemenize de yardımcı oluyor.

Ayrıca bavul koruma kılıfı kullanarak hem bavulunuzu kişiselleştirebilir hem de tozdan ve kirden koruyabilirsiniz. Dikkat çeken tasarımı sayesinde hızlıca bavulunuzu ayırt edebilirsiniz. Kolay ve hızlı giydirilebilen kılıf, esneyebilir malzemeden tasalanmıştır.

Yolculuğunuzu Konforlu Hale Getirin

Özellikle uzun yolculuklarda rahat uyuyabilmek için seyahat yastığı tercih edebilirsiniz. Bir tarafı pürüzsüz ve kadife kaplamalı olarak tasarlanan yastık, küçük boyutuyla rahat taşınabiliyor. Hızlıca şişirilebilen ve kullanımı bittiğinde katlayarak saklayabileceğiniz yastığı, kalacağınız yerlerde de kullanabilirsiniz.

Yaz tatili planı yaparken kullanabileceğiniz fonksiyonel ürünleri ve daha fazlasını mağazalarımızda veya tchibo.com.tr adresinde bulabilirsiniz.