Yaza Hazırlanmanızı Sağlayacak Spor Ürünleri

Fit görünüm ve sağlıklı yaşam için spor, düzenli olarak yapılması gereken bir aktivitedir. Spor rutininizi aksatmadan, ev rahatlığında ve güvenle spor yapmanız için spor aletlerinden oluşan yazımıza göz atabilir, kendi spor rutininizi oluşturabilirsiniz.

Denge Tahtası

Kaydırmayan üst yüzeyi ile dengede durmak çok daha güvenli. Gücü ve dengeyi desteklerken kondisyon ve koordinasyon yeteneklerinizi güçlendirin. Denge tahtası size, egzersiz ve fitness antrenmanlarınız için ideal bir kullanım avantajı sunar.

3 Adet Antrenman Bandı

Antrenmanların olmazsa olmazı, hareketlilik… Bu antrenman bantları ile farklı fitness hareketlerini kolayca yapabileceksiniz. 3 rengin birbirinden farklı sertliği, size alternatif sunarken sağlam lateksten üretilmiş olması güven verecek.

Fitness ve Masaj Topu

Egzersizinizi yaparken bir yandan masaj yaptırmayı kim istemez ki? Fitness ve masaj topu ile bu mümkün. Kaslarınızı güçlendirirken omurganızı rahatlatmayı de ihmal etmez. Özellikle gevşeme egzersizlerinizde vazgeçemeyeceksiniz.

Sayaçlı El Çalıştırıcı

Ağırlık sayınızı artırmadan önce el, kol ve parmak kaslarınızı güçlendirin. Direnç seviyesini, kendinize göre ayarlayın ve dahili sayaç sayesinde yaptığınız tekrarları kontrol altında tutun. En güzel özelliklerinden biri de ufak ve portatif olması. Çantanızda bile taşıyabileceksiniz. Ellerinizi çalıştırmaya hazır olun. 

Ayak Bileği Bandajı

Ayak bileği bandajı ile spor yaparken bileğiniz ve diziniz rahatlasın. Nemi çok iyi emen bu bandaj, spor antrenmanlarınızda yanınızdan ayırmayacağınız bir parça olacak. Makinede kolayca yıkanabilen bandajınız, her spor kıyafetiniz ile uyum içinde olacak.

El Bileği Bandajı

Ağırlık kaldırmadan önce, bileklerinizi koruma altına alın. Bileklerinizin gelişmesine destek sağlarken hasar görme riskini en aza indirir, yumuşacık iç yüzeyi ile konfor sağlar. Çantanıza atın ve bilek bandajınızı yanınızdan ayırmayın.

Masaj ve Reaksiyon Topu 

Spordan sonra oluşan küçük ağrılar, artık daha hızlı geçecek. Kendinize noktasal masaj yaparken refleks ve hız antrenmanlarınızı da gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz. Gergin kaslarınızı rahatlatıp esnekliğini üst seviyeye çıkarmak için masaj ve reaksiyon topu, size iyi gelecek.

Uzun süren kondisyon antrenmanları ve yorucu kardiyo egzersizlerinizin ardından; taze meyvelerin, gerçek kahve ile buluştuğu Tchibo Coffee Break ile enerjinizi geri kazanın. Tchibo Coffee Break ve tüm spor ürünleri için tchibo.com.tryi ziyaret edin.