Yaz kapıda! Siz gideceğiniz tatil yerlerini planlamaya başlarken biz de sizinle yaz tatilinde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz ürünler paylaşmak istedik. Birbirinden güzel ve kullanışlı plaj ürün önerilerimiz tatile çıkma isteğinizi daha da artıracak.
 

Yüzme Simidi, Karpuz

 
Plajların vazgeçilmez ürünleri şişme simitler ve deniz yataklarıdır. Bu yaz plajın en dikkat çekici simidi bende olsun diyorsanız size şahane bir önerimiz var. 🙂 Hem kaliteli plastikten üretilmiş oluşu ile tüm tatilinizde sapasağlam kalacak hem de havası alındığında katlanarak size fazla alan kaplama sorunu yaşatmayacak.
 

Su Geçirmez Telefon Kılıfı

 

Siz plaj için hazırsanız şimdi sıra cep telefonunuzda. Plajlarda en can sıkıcı durumlardan biri cep telefonunuza su kaçmasıdır. Bu durumun başınıza gelme ihtimaline karşı size en garanti çözümü sunuyoruz; akıllı telefon kılıfı. Telefonunuzu su, kum ve toza karşı korumasının yanısıra size 2 metre derinliğe kadar su altında çekim fırsatı veriyor. Denizde, havuzda fotoğraf çekmeye hazır olun!

 

Oyuncak Yüzme Tahtası

 

Küçük su canavarlarını unutmadık! ? Denizin ve kumun tadını en çok çıkaran çocuklarınız için, onları hem eğlendirecek hem de yüzerken yardımcı olacak bir oyuncak ile karşınızdayız. Balık formunda hafif oluşu ve 6 metre civarında entegre su püskürtücüsü ile bu yazın en favori ürünü.

 

XL Organik Pamuklu Plaj Havlusu

 

Çok yumuşak, emici malzemeden yapılmış bu ekstra geniş plaj havlusuna bayılacaksınız! Yan kısımlarındaki dekoratif ponponları ile oldukça şirin gözükmesinin yanı sıra, büyüklüğü ile de plajların kurtarıcı parçası olacak. Güneşlenmek için kum üstüne serdiğinizde çevrenizdekilerin ilgili bakışlarını hissedeceksiniz.