Yazın En Lezzetli Aktivitesi: Piknik Zamanı
 
Havalar ısındı. Açık havada, ağaçların altında keyifli bir piknik yapmanın zamanı geldi. Yazın en lezzetli aktivitesi olan piknikte yardımcınız olacak ürünler için yazımızın devamına göz atabilirsiniz. ?
 
Soğutucu çantanın yiyeceklerinizi soğutma bataryası olmadan 9 saat taze tutma özelliği ile piknikleriniz daha keyifli olacaktır. Büyük soğutucu çantanın valfını açın, üfleyin ve kapatın. İşte soğutucu çantanız hazır. Piknikten dönerken, bagajınızda yer açmak isterseniz valfını açıp içerisindeki havayı boşaltarak çantaya bastırmanız yeterli olacaktır.
 

 
Su ve kir tutmaz tabanlı piknik örtüsü, pikniklerinizin vazgeçilmezi olabilir. Pratik bir piknik örtüsü arıyorsanız, rulo şeklinde sarılarak bağlanabilen ve yiyecekleriniz ile temasa uygun olan piknik örtünüzü bulmuş olabilirsiniz. ? Turkuaz, mavi, beyaz ve şeftali renkli kare deseni ile eğlenceli bir piknik sizi bekliyor.
 

 
Şişirilebilir LED ışık ile hava karardığında bile piknik keyfiniz kaldığı yerden devam edecek. Sıcak beyaz LED ışık rengi ve 3 kademeli parlaklık ayarı ile keyifli bir akşam pikniği deneyimi sizleri bekliyor. Ayakta veya asarak kullanabileceğiniz şişirilebilen LED lamba ile yaz akşamlarınıza hoş bir ambiyans katabilirsiniz.
 

 
Keyifli bir yaz dileriz. ?