Yazın Enerjisini Üzerinizde Taşıyın; #Tarzın Konuşsun: #Yaz Modası

 
Güneşin ışıltısının enerjinize yansıdığı bu günlerde, tarzınız ile yaza eşlik etmeye ne dersiniz? Hem rahat hem şık olması ile dikkat çekecek, en iddialı yaz kombinleri için yazımızın devamına göz atabilirsiniz. Siz de koleksiyondan seçtiğiniz kombinleri, #TarzınKonuşsun hashtag’i ile sosyal medyada paylaşabilirsiniz! ?
 
Gömlek elbisenin nostaljik esintisi ile dikkatleri üzerinize çekebilir, rahat kesimi ile aradığınız yaz elbisesini bulmuş olabilirsiniz. Bu yazın enerjisini yansıtma sırası sizde.
 

 
Balon kol bluz, yazın ışıltısını stilinize yansıtmanın en şık yolu. Balon kol detayı ile her anınızda şık olabilirsiniz.
 

 
Kısa kollu tulumun puantiye desenli rahat tasarımı ile katılacağınız bir davette veya arkadaşlarınızla kahve içmeye çıktığınız bir günde kurtarıcınız olacaktır. Şık bir küpe, çanta ve topuklularınız ile akşam yemeğinde de ışıldayabilirsiniz.
 

 
Blur bandana, yaz kombinlerinizin tamamlayıcı bir parçası olacak ve tüm görünüşünüzü değiştirecektir. Dilerseniz şık bir bluz, dilerseniz bir elbise ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca hasır çantanızın kenarına takarak da şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
 

 
Keyifli bir yaz dileriz!