Yazın Keyfi Tchibo’da: İndirim Zamanı

Keyifli bir yaz gününü daha keyifli hale getirecek indirimli ürün önerileri için yazımıza göz atabilirsiniz. ?

 

Temizlik spatulası, güzel bir yaz sabahına yazlık evinizin temizliği ile başlayacağınız bir günde işinizi kolaylaştırarak günün kalanı için vakit kazanmanızı sağlayacaktır. Ulaşılması zor alanlardaki inatçı kirleri pratik bir şekilde temizlemenize yardımcı olacak temizlik spatulası ile temizlik bitti bile!

 

Temizlik yorgunluğunu leziz bir kahve ile atmak isterseniz, soğuk kahvenizi Barista Latte Macchiato bardağı ile servis ederek güne keyifli bir şekilde devam edebilirsiniz. ?

Günün devamı için hazırlanma zamanı! Şık ve rahat görünümü ile yazın enerjisini yansıtacağınız Çift Cepli Tişört ve asimetrik bir etek, güzel bir yaz günündeki arkadaş buluşmalarınız için doğru bir seçim olacaktır.

Kıyafetinizi seçtiniz. Kombininizi tamamlayarak şık stilinizi vurgulayacak yazlık ayakkabılarınızın saklama kutusundan çıkma zamanı.

Kombininize uygun olarak saç maşası ile saçınıza şekil vererek yazın ışıltısını saçlarınıza yansıtabilirsiniz. Güzel bir yaz gününü keyifli bir şekilde değerlendirmek ve ışıltınız ile göz kamaştırmak için hazırsınız.

Eğlenceli geçen bir yaz akşamı buluşması sonrasında, evinizde yoga ile rahatlayarak kendinize zaman ayırabilirsiniz. Kanola tohumu dolgulu göz yastığı ile huzurlu bir akşam sizi bekliyor.

Keyifli bir yaz dileriz.