Yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan, şehirden, gürültüden uzaklaşmanın en kestirme ve güvenilir yolu olan yazlıklara bu sene Tchibo ile sihirli bir dokunuş yapabilirsiniz. Son yıllarda değişen dekorasyon algısı daha minimal ve keskin çizgileri bulunan, az yer kaplayıp çok fazla işlevi olan parçalara dönüştü. Biz de sizin için yazlıkta işinize çok yarayacak, tatilinizi keyifli bir biçimde geçirmenizi sağlayacak birkaç öneri hazırladık. 🙂
 

Çift Kişilik Yatak

 

Bırakın beyazın şıklığı ve ferahlığı yatak odanıza yansısın. Rengarenk nevresim takımları ile odanıza renk katabilir, farklı ışıklandırmalar ile odanıza kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.
 

Asılabilir Makyaj Çantası

 

Evinizde hem yerden tasarruf edip hem de birçok ürünü aynı anda kullanabilmenizi sağlayan asılabilir çanta, yazlık evler için ideal. Ayrıca bu çantayı seyahatlerinizde de büyük bir keyif ile kullanabilirsiniz.
 

Güneşlikli Bahçe Koltuğu

 

Konfor ve şıklığı bir arada arayanlar için doğru ürün güneşlikli bahçe koltuğu. Özel olarak tasarlanan bu koltuk, bahçenizde güneşten korunurken rahatça ayaklarınızı uzatıp dinlenmeniz için ideal.

Hamak

 

Yazlık demek keyif demek. Yazlığınızın bahçesine ve balkonuna kolay kurabileceğiniz hamak ile sıcaklara ferah bir mola verebilir ve yaz aylarının tadını çıkarabilirsiniz.