Yazlık Evler için Pratik Ürünler

 
Yazlık evinizde gün içindeki işlerinizi kolaylaştırarak tatilinizi yorgun geçirmenize fırsat vermeyecek pratik ürünlerimizi sizler için seçtik. Yazı yorulmadan zaman geçirmek isteyenlerdenseniz yazımıza göz atabilirsiniz.
 
Yazlık kıyafetlerinizi pratik bir şekilde düzenlemenizi sağlayacak Fonksiyonel Kıyafet Askısı ile yazlık evinize taşınmanız kolaylaşacaktır. Ayrıca gömleklerinizi ve pantolonlarınızı asarak alan sıkıntısı çekmenizi engeller ve çeltikli tasarımı ile elbiselerinizin askıdan düşmesini engeller. Fonksiyonel kıyafet askı, dolabınızda sadece normal bir askı kadar yer kaplayacaktır.
 

 
Plaj keyfinizi kart oyunları ile daha eğlenceli hale getirmek için Su Geçirmez Oyun Kartları’nı yanınıza almayı unutmayın. Deniz suyunun, kumun veya içtiğiniz içeceğin kartlarınızın üzerine dökülmesini düşünmeden su geçirmez oyun kartları ile arkadaşlarınızla eğlenceli bir plaj günü sizi bekliyor.
 

 
Şemsiye tutucu ile rüzgarlı bir plaj gününde şemsiyenizin uçmamasını sağlayabilirsiniz. Ayarlama vidası, şemsiye tutucunun her çapta şemsiyenize uyum sağlar ve kum zeminde kolaylıkla döndürülerek zeminde sabitlenir. Şemsiye tutucu ile rüzgarlı günler de plajda geçireceğiniz bir güne dönüşebilir.
 

 
Barbekü Arabası, yazlık evinizde düzenlediğiniz barbekü partileri için hem şık görüntüsü hem de pratik tasarımı ile ideal olacaktır. Tekerlekleri sayesinde, rüzgarın yönüne göre dilediğiniz yere ve bahçenizin istediğiniz alanına taşıyabilirsiniz.
 

 
Keyifli tatiller!