Yeni Yılın Enerjisiyle Sağlıklı Yaşam İçin Adımınızı Atın

Hayatınızın hangi evresinde olursanız olun pozitif düşünmeye, rahat ve mutlu hissetmeye ihtiyacınız var, değil mi? Kendiniz için yepyeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak, enerjinizi ve motivasyonunuzu yükseltecek, konforlu ve işlevsel ürün önerilerimizi merak ediyorsanız aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

 

Yumuşacık Ürünler

Yumuşak peluş yüzlü, vücut sıcaklığına ve ağırlığına uyum sağlayacak boyun yastığını, boyun ve ense kaslarınızı rahatlatmak için kullanabilirsiniz.

Sandalye üzerinde uzun saatler geçiriyorsanız, bacaklarınızı ve sırtınızı rahatlamak için hafıza süngerli minder kullanabilirsiniz.

Tüm vücudunuzu saracak, sıcacık hissettirecek kollu yumuşak battaniye ile evde konforlu zamanlar geçirebilirsiniz.

Yumuşak peluş kılıfıyla ayaklarınıza yumuşak bir his verecek, sağlam plastikten yapılan su torbasına sahip ayak sıcak su torbası ile en soğuk günlerde bile ayaklarınızı ısıtabilirsiniz.

 

Boynu, sırtı ve omuzları örten ekstra büyük yerleştirme alanına sahip, 4 sıcaklık kademesi bulunan sırt ısıtma yastığı ile vücudunuzu kolayca ısıtabilirsiniz.

 

Konfor Dolu Giyim Ürünleri

Yumuşak, viskoz karışımı kumaştan üretilen pijama takımı ile evde rahat ve dinlendirici zamanlar geçirebilirsiniz.

 

 

Kaydırmaz tabanlı ve ayağınızı sıcacık saracak olan ev patiğini, evde geçirdiğiniz konfor dolu zamanlarda kullanabilirsiniz.

 

Enerjinizi Yükseltecek Ürünler

Dikenli masaj rulosu ile gün içinde kolayca gevşeyebilir, vücudunuzu rahatlatabilirsiniz. Ağrı hassasiyetinizi azaltmak için veya güzel bir masaj deneyimi için kullanabileceğiniz ürünle cildinizdeki kan dolaşımını artırabilirsiniz.

 

Mini fasya rulosu ile ayaklarınıza, bacaklarınıza, kollarınıza ve vücudunuzun diğer kısımlarına noktasal masajlar yapabilirsiniz.

Sıcak veya soğuk olarak kullanabileceğiniz jel kürecikli göz maskesi ile gözlerinizi rahatlatabilirsiniz.

 

Uzak Doğu geleneklerine dayanarak tasarlanan parmak masaj halkalarını her yerde kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Masaj halkaları ile parmaklarınızın tüm kıvrımlarını rahatlatabilir, noktasal masajlar yapabilirsiniz.

Pembe kuvars masaj taşı ile uykudan önce ya da güne başlarken, cildinize derinlemesine masaj yapabilirsiniz.

Su taşları ile musluk ya da içme suyunu mineral bakımından zengin hale getirebilirsiniz.

Yeni Yıla Sağlıklı Bir Başlangıç temamızdaki ürünlerle, enerjinizi ve motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz.