Yeni Yılın Habercisi Yılbaşı Ürünleri

2021 yılı yaklaşırken, neşe dolu bir yenilik rüzgârı kendini hissettirmeye başladı. Hem evimizi hem de kendimizi yepyeni bir yıla hazırlamak için eğlenceli bir alışveriş yolculuğuna başlamak üzereyiz. Sevdiklerinizle birlikte yeni yılı evde harika biçimde karşılamanızı sağlayacak fonksiyonel mutfak yardımcılarını, dekoratif parçaları ve konforlu giyim ürünlerini bu yazımızda bir araya getirdik.

Kullanışlı Mutfak Yardımcıları

Tencereye asmak için uzun tutacağa ve kancaya sahip benmari kasesi ile birbirinden lezzetli yeni yıl tatlıları yapabilirsiniz. Çok yönlü mutfak yardımcısını, tereyağı eritmek ve sos hazırlamak için de kullanabilirsiniz.

Kendi enerjisini üreten dijital mutfak tartısı ile hassas ölçümler yaparak, yemeklerinizi tam ayarında hazırlayabilirsiniz.

Işıltılı Yılbaşı Sofraları

4 adet parlak iplikli dayanıklı polyester kumaştan oluşan Amerikan servis seti ile yılbaşı sofranızın dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.

Hareketli LED alevi ve titreşim efektiyle yılbaşı sofranıza harika bir detay katacak 2 adet LED gerçek mum ile harika bir yeni yıl atmosferi yaratabilirsiniz.


Minikler İçin Konforlu Pijamalar

Cilt dostu, saf pamuktan üretilen, yeni yıl baskılı pembe ve mavi pijamalar ile miniklerin yılbaşını konfor içinde karşılamasını sağlayabilirsiniz.

Kaydırmaz noktacıklı, yumuşak havlu iç kısımlı ve sevimli köpek motifli organik pamuklu kaydırmaz çorap ile çocuğunuzun konforunu artırabilirsiniz.

Yılbaşı beresi örme setiyle çocuğunuzun kendi yılbaşı şapkasını tasarlamasını sağlayabilirsiniz.

Dekoratif ve Kullanışlı Yılbaşı Ürünleri

Pencereye kolayca takabileceğiniz, ışık zinciri ile kombinleyebileceğiniz çam ağacı motifli perde ile yılbaşı dekorasyonuna yeni bir soluk getirebilirsiniz.
,

Yeni yıl alışverişine çıkmadan önce, mutlaka mağazalarımızda ve tchibo.com.tr’de yer alan yılbaşı temalarımızdaki ürünlere göz atın.