Yeni yılın vazgeçilmez aktivitelerinden biri de ağaç süslemektir! Evlerde, caddelerde ve vitrinlerde süslenmiş ağaçlar yılbaşının en güzel simgeleridir. Süsleyeceğiniz ağacı daha ilgi çekici yapmak istiyorsanız gelin, yeni yıl ağacınızı birlikte hazırlayalım! 🙂
 

LED Yılbaşı Ağacı

 

İşe öncelikle, ev içinde yeterli alanımız olup olmadığını hesaplayarak başlamakta fayda var. Kimileri kocaman bir ağaç ister, kimileri ise daha küçük sadece sembol amaçlı bir ağaç tercih eder. Evinde büyük bir ağaç için yeri olmayanlara, çözüm Tchibo’da! 🙂 Üzerinde 15 adet Led ışığı ve sahip olduğu saksısıyla LED yılbaşı ağacı, evinizin en güzel köşesinde yerini alabilir!
 

LED Yılbaşı Ağacı Mumu

 

Ağacı konumlandırdıysak ışıklandırma çalışmalarına geçebiliriz. Uzun ve karışık kablolar her sene yılbaşı öncesi bize zorluk çıkarır. Bu dertten kurtulmak isteyenleri buraya alalım! 🙂 Tchibo’nun kablosuz, açma kapama düğmeli ve uzaktan kumandalı Led mumları sadece bu sene değil, sonraki yılbaşı hazırlıklarının da en favori parçası olacak. Siz de kablosuz mumları dalların üzerine mandallayıp düzenli, sade ama bir o kadar da yaratıcı bir ağaç yapabilirsiniz!
 

3 Adet Yılbaşı Ağacı Süsü

 

Gelelim süslemeye! Burada dikkat etmemiz gereken şey renk uyumları ve ağacın üstüne, bulduğumuz her şeyi asmamak. Her bir askının üzerinde kalp, çam ağacı ya da yıldız şekilli figürlere sahip cam küreleri yılbaşı ağacınızın tamamlayıcı aksesuarları olabilir. Ağacımızın büyüklüğüne göre dengeli bir şekilde dağıtırsak, sonrasında geriye sadece küçük süslemeler kalıyor!
 

24’lü Hediye Paketi Seti

 

Son adımımız  ise kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu etme temalı. 24 adet hediye torbasını istediğiniz gibi doldurabilir, üstüne istediğiniz etiketleri yapıştırabilir ve asabilirsiniz. Paket içeriğinde olan kordonu ister ağacınıza ister de evin bir köşesine gerip üstüne paketleri asarak, sadece aksesuar amaçlı olarak bile kullanabilirsiniz. Eğer yılbaşı süslemelerinde dikkat çekmeyi sevenlerdenseniz, daha fazla seçenek için Tchibo’ya davetlisiniz.