Havalar soğumaya, sokaklar ışıklandırılmaya, vitrinler çam ağaçlarıyla süslenmeye başlamışsa yılbaşı geliyor demektir! Ve yılbaşı kapıdayken kendinizi ya da sevdiklerinizi güzel bir hediyeyle mutlu etme isteğiniz en doğal hakkınız. 🙂 Eğer ne alacağına henüz karar veremeyenlerdenseniz gelin yılbaşı hediye önerilerine beraber bakalım.
 

Jersey Pijama Takımı Pembe Kırçıllı

 
Yılbaşı hediyelerinin olmazsa olmazı pijamalar ve geceliklerdir. Kız arkadaşınıza, eşinize, annenize bu soğuyan havalarda giyebileceği bir hediye almayı düşünüyorsanız Tchibo’nun organik pamuklu pijamalarını görmelisiniz!
Birçok renk seçeneği ve yumuşacık jersey kumaşıyla oldukça güzel bir hediye olacaktır.
 

Cam Taşlı Kırmızı Küpe

 
Bu ışıl ışıl kırmızı küpe ise yılbaşında verilecek en şık hediyelerden olabilir. Kullandığı takılarla dikkat çekmeyi seven kadınların gönlünü fethedecek!
 


Mercedes 300 SL USB Bellek

 
Teknoloji sever, bilgisayarla haşır neşir erkek arkadaşların, babaların, kardeşlerin ise gördüğü anda gözlerini açacak bir hediye önerisiyle devam edelim! Bir USB aygıtı düşünün ki, nostaljiyle teknolojiyi birleştirsin. Karşınızda Mercedes 300 SL USB Bellek! 🙂
 

Organik Pamuklu Şal Yakalı Örgü Kazak

 
Kış modasını seven erkeklerin dikkatini çekecek bir ürünle geliyoruz! Görüntüsü itibariyle hem şık hem de oldukça iddialı bu kazak, ister denim isterse de kanvas pantolonlarla kombinlenebilir. Organik pamuğun konforunu sunan örgü kazak, en güzel yılbaşı hediyelerinden birisi olmaya aday!
 

Aslan LED Gece Lambası

 
Miniklere bir hediye arıyorsanız, onların başucunda bulundurmaktan zevk alacağı bir gece lambasıyla geliyoruz! 🙂
Peluş görünümüne sahip bu gece lambasının elektrik bağlantısına ihtiyacı yok. Çocuklar için düşünülmüş çok sağlıklı bir sisteme sahip; sadece pille çalışıp, bir düğmeyle açılıp kapanıyor.
1 saat yandıktan sonra ise otomatik olarak kendini kapatıyor.
 

2 Adet Organik Pamuklu Pijama Takımı

 
Evin daha da minikleri için saf organik pamuktan, kolay giyilip çıkartılabilen, boydan boya düğme şeritli pijama takımlarını da düşünebilirsiniz. 🙂

Hem kız hem erkek çocukları için özenle seçilmiş renklere göz atmayı unutmayın!

Tchibo’da herkese her yaşa uygun birbirinden güzel hediye fikirleri var! Daha fazlasını görmek için sizi hemen buradan alalım.