Yılbaşını evde sevdiklerinizle beraber geçirmekten daha güzel ne olabilir ki! 🙂 Bu özel günde sevdiklerinize unutamayacakları bir sofra deneyimi yaşatmak ise bambaşka bir zevktir. Peki ama yılbaşı sofrasını nasıl hazırlayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini, nasıl bir masa düzenlemesi yapacağınızı biliyor musunuz? Gelin püf noktalara beraber bakalım.
 

Kurabiye Damga Seti

 

Sevdiklerinize yılbaşı gecesi için kurabiye yapmayı planlıyorsanız, onları yılbaşı temalı kurabiyelerinizle şaşırtabilirsiniz. Yıldız, kar ve yazılı desenleriyle kurabiyelerinizi iştah açıcı hale getirecektir!
 

4 Adet Servis Tabağı

 

Evet, masada birbirinden farklı mezeler birbirinden farklı yemekler olsun isteriz. Sofranın zengin gözükmesi hem sizi, hem misafirlerinizi heyecanlandıracaktır. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise, çeşitleri ufak porsiyonlar halinde dağıtmanız. Küçük servis tabaklarında masaya bırakılan mezeler misafirlerinizin ve sizin yemeği fazla kaçırmanızı engelleyecektir. Tchibo’nun bu seramik renkli tabakları tam da yılbaşı sofranıza uygun!
 

2 Adet LED’li Mum

 

Masaların olmazsa olmazı! Şamdanlar ve mumlar, konulduğu her masayı zenginleştiren ve hava katan aksesuarlardır. Masanızı gece boyunca şık gösterecek mum örneği Tchibo’dan geliyor. LED ışıklı, pilleri ile beraber satılan kırmızı mumlar seçenekleriniz arasında olabilir!
 

4 Adet Amerikan Servis

 

Masayı yemekleriniz dışında göz alıcı gösterecek son bir şey daha var;
süslemeleriniz! Kırmızı renkli ve ribana dokulu Amerikan servisleriniz ile masanızı yılbaşı geceniz için kusursuz hale getirebilirsiniz. Daha çok çeşit için sizin için hazırladığımız yılbaşı mutfak ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Keyifli hazırlıklar!